BŪT VĪRIETIM

PAZEMINĀTA DZIMUMTIEKSME UN EREKCIJAS TRAUCĒJUMI MĒDZ BŪT BIEŽĀK, NEKĀ VARĒTU IEDOMĀTIES.
ENERĢIJAS TRŪKUMS, ASINSRITES TRAUCĒJUMI, AIZŅEMTĪBA UN STRESS – TAS VISS VAR NEGATĪVI IETEKMĒT DZIMUMDZĪVI.
UZZINIET, KĀ IESPĒJAMS DABISKI VAIROT SAVU DZIMUMTIEKSMI!

LASĪT VAIRĀK

ATSAUKSMES

"Nu jau gandrīz gadu man ir liela slodze. Sāku strādāt jaunā darbavietā, tādēļ birojā pavadīju pārlieku daudz laika. Iegādājos arī jaunu māju, un tas būtiski palielināja manas parādsaistības. Tas viss sagādāja spriedzi, un pirmoreiz dzīvē sajutu, ka no tā ir cietusi mana potence. Meklējot internetā, uzgāju LIBIMASCULINE® un, tā kā atsauksmes bija ļoti labas, nolēmu to izmēģināt, un jau pēc dažām nedēļām sāku manīt pamatīgas pārmaiņas. Atjaunojās mana dzimumtieksme un potence, un nu es jūtos vēl labāk nekā iepriekš. Tas ir pilnīgi pārsteidzoši!"

I., 53 gadus vecs

"Nekad nebiju domājis, ka pats nonākšu šādā situācijā. Man nekad nav bijušas grūtības ar erekciju, bet pirms pusgada tās pēkšņi parādījās. Man bija kauns par to pat runāt. Beidzot es tomēr par to ieminējos draugam, un viņš ieteica LIBIMASCULINE®. Viņš sacīja, ka izmēģinājis to aiz ziņkāres un bijis ļoti apmierināts ar rezultātiem. Esmu tik pateicīgs! Pagāja tikai divi mēneši, un nu viss ir atgriezies vecajās sliedēs. No sirds iesaku."

Marks B., 36 gadus vecs

"Ar savu mīļoto esam pāris jau desmit gadus, un mūsu dzimumdzīve vienmēr bijusi lieliska, diemžēl pagājušogad bēdīgs atgadījums pasliktināja manu dzimumtieksmi, tādēļ sāka mainīties arī mūsu attiecības. Es sapratu, ka man kaut kas jādara lietas labā, lai mēs abi būtu laimīgi un apmierināti. Pēc drauga ieteikuma es sāku lietot LIBIMASCULINE® tabletes. Pēc trim nedēļām, kopš tās lietoju, atkal sāku justies kā es pats un no jauna izbaudīt seksu. Nu jau tās lietoju piecus mēnešus un esmu ļoti priecīgs par rezultātu. Mēs abi esam kopā!"

J., 42 gadi

"Esmu liels dabisku lietu un veselīga dzīvesveida piekritējs un jau kādu laiku meklēju dabisku līdzekli, kas varētu palīdzēt mazināt manas dzimumdzīves problēmas, īpaši saistībā ar priekšlaicīgu ejakulāciju. Nesen uzgāju LIBIMASCULINE®, un tas bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs. Lietoju LIBIMASCULINE® jau trīs mēnešus, un man ir ne tikai lieliska potence, bet arī pats jūtos jaunāks un enerģijas pilns!"

L., 24 gadus vecs